CREDIT BAROMETER

agra

CreditBarometer

Yenilikçi ürünümüz CreditBarometer, Mali Tablo Analiz ve Aktarma/Arındırma süreçlerinde sizi birkaç adım öne geçirecek çevik bir sistem olarak geliştirildi.

CreditBarometer yapay zeka destekli mizan/e-defter analiz aracıdır. Bankalar ve faktöring şirketleri CreditBarometer ile ticari kredi değerlendirme ve izleme süreçlerindeki finansal analiz aşamalarında, müşterilerinin mizanlarını/e-defterlerini kullanarak aylık finansal durumlarını izleyebilirler. CreditBarometer kullanıcılara mali tablolar üzerinden ulaşamadıkları bilgilere ulaşma imkanı sunarak analizler yapmalarını sağlar ve pazarlama, analitik gibi diğer departmanlarla bilgi akışı yapmalarına imkan verir.

CreditBarometer’da mali tablolar otomatik olarak oluşturulur, tüm finansal aktarma arındırma işlemleri dakikalar içinde otomatik olarak yapılır ve yine analiz sonuçlarına göre otomatik olarak yeniden düzenlenmiş mali tablolar bankaların rating/skorlama sistemine aktarılır.

Kimler İçin?

Mali tablo aktarma, arındırma ve analiz işlemlerini otomatik olarak yapmak ve bu sayede iş süreçlerine verimlilik katmak isteyen bankalar ve faktoring şirketleri için.