AUTOMATED CREDIT ENGINE(ACE)

agra

Automated Credit Engine(ACE)

Bankalar için hızlı kredi kararlarında maliyetleri azaltma ve müşteri ilişkilerini güçlendirme vakti!

SMB ve SME müşterileri için uçtan uca Kredi Tahsis Süreç otomasyonudur. Karar ağacı; komplike algoritmalar tarafından tetiklenir, rekabet ve temerrüt olasılığını optimize ederek her bir müşteriye özel genel kredi limitini, alt limit türlerini ve bu limit türleri için teminat ve vade koşullarını saniyeler içinde belirler.

ACE; satış kadroları tarafından başlatılan kredi tekliflerini sonuçlandırmak dışında; Mobil kanallardan müşterilerin limit artışı, yeni kredili ürün talepleri gibi konularda da işlevsellik sağlamaktadır. Ayrıca hedef müşteri kümesi için toplu kredilendirme, mevcut müşterilerde seçili ürünler için periyodik ve toplu limit artışları (KMH, Çek limiti, Şirket Kredi Kartı…) kredi limit revizyonları ve mevcut kredili müşterilerde genel limit artışlarını da karara bağlama imkanına sahiptir.

ACE hem finansal tablolarla hem de buna ihtiyaç duymadan ama aynı zamanda risk yönetiminden ödün vermeden çalışabilir. ACE tamamen dijital altyapıya sahip bir iş akışı olduğu için Finansal kurumlara kredi süreçlerinde zaman ve işgücü kazancı sağlarken, müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap verdiği için müşteri memnuniyetini de artırır.

Kimler İçin?

Dijital bankacılık çağına uyum sağlamak ve kredi süreçlerini hızlandırmak isteyen finans kuruluşları için.